Архітектура

Наша команда спеціалізується на створенні приватних житлових приміщень. Під час розробки та реалізації архітектурних проектів, ми об’єднуємо кілька основних складових: красу, комфорт, надійність та ергономічність.

Для нас важливо подбати як про естетику зовнішнього вигляду споруди, так і про функціональність планування. Тому головний принцип нашої роботи – ідеальне співвідношення інженерних і дизайнерських рішень.

Архітектура

Архітектурний проект передбачає створення самої будівлі – основи, яка в майбутньому доповнюється інтер’єром. Ми проектуємо будинок в залежності від його локації, щоб споруда вдало поєднувалась з місцевістю. Форма будівлі, вікна, дах, тераса та інше – кожна деталь буде гармонійно поєднуватися одна з одною та навколишнім середовищем.

Послуга архітектурного проектування включає в себе розробку ескізного проекту і робочих креслень. В окремих випадках ми також можемо надати конструкторський проект будинку. Всі деталі ретельно опрацьовуються і кожному етапу роботи приділяється пильна увага – починаючи від розробки концепції та закінчуючи вселенням в будинок.

Розрахуйте вартість дизайн-проекту прямо зараз